Пенсии ликвидаторам аварии на ЧАЭС в 2022 — как рассчитывают выплаты

В Украине поднимут пенсии ликвидаторам аварии на Чернобыльской АЭС. Выплаты должны возрасти с 1 января 2022 года.

Песня”Горький сок” муз. Наталья Иванова сл. Николай Куковеров

Песня” Горький сок” музыка Натальи Ивановой слова Николая Куковерова исполнила её Наталья Иванова. Песня о трагическом событии на Чернобольской АЭС, произошедшем в 1986 году. Эта авария принесла много горя и люди должны помнить, что даже мирный атом может быть смертельно опасным!

У Мінсоцполітики розповіли про етапи підвищення пенсій у 2022 році

У 2022 році заплановано 12 етапів підвищення пенсій для різних категорій, а на початку року середня пенсія становитиме 4 тисячі гривень.

В Кривом Роге восстановили памятники, поврежденные вандалами

В Металлургическом районе отремонтировали после акта вандализма памятники «Памяти Чернобыльцев» и памятный знак «Иловайск 2014. Помним».

У ДНІПРІ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИЛИ ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС, УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС ТА БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

У Дніпрі біля будівлі мерії провели урочисте нагородження з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Медалі «Захиснику Вітчизни», «Рятівникам людства», «30 років Незалежності України» отримали ветерани АТО/ООС, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та бойових дій на території інших держав.

В Україні впроваджено автоматичне призначення пенсії

Головне управління Пенсійного фонду України інформує, що з 1 липня Пенсійний фонд України впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.

Кабмин обновил порядок выдачи удостоверений чернобыльцам

Кабинет министров Дениса Шмыгаля принял проект постановления, которым обновлен порядок выдачи удостоверений пострадавшим вследствие Чернобыльской катастрофы. Выдавать документы будут в местных органах власти и центрах админуслуг, а определять статус – региональные комиссии.

Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб

15.07.2021 під час засідання Уряд схвалив постанову Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 № 713 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб”, якою встановлюються щомісячні пенсійні доплати військовослужбовцям та працівникам інших правоохоронних органів.

Пенсии чернобыльцев вырастут: сколько, когда и кому доплатят

Принятый Верховной Радой и подписанный президентом законопроект № 4555 позволит с 1 января 2022 года повысить пенсии для более чем 30 тысяч человек с инвалидностью из числа ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС.

Лазебна розповіла, кому підвищать пенсії з нового року

В Україні з 1 січня 2022 року зростуть пенсії в середньому на 40% у понад 30 тисяч осіб з інвалідністю з числа ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Прийнято Закон № 4555

«Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб»

Інформація

для чорнобильців з міста Дніпра

Сила красоты

Александр Сгадов

Чернобыльцам могут повысить пенсии

кому и на сколько, что предусматривает законопроект

Висновок комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

актуальна інформація щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб (№ 4555)

В Раде рекомендуют принять закон о повышении пенсий чернобыльцам

законопроект № 4555 о повышении уровня пенсионного обеспечения граждан, пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы

Турчин И. В.

прокомментировал обращение Владимира Аникеева председателя Западно-Донбасской ОО «Союз-Чернобыль Украины»

Діалоговий захід Асоціації міст України з питань соціального захисту та соціального забезпечення у Дніпрі

10-11 червня 2021 року відбувся дводенний діалоговий захід з питань соціального захисту та соціального забезпечення

Рада меняет прожиточный минимум

Что будет с пенсиями и социальными выплатами

ІНФОРМАЦІЯ

щодо забезпечення лікарськими засобами у травні 2021 року

Нардепы хотят заслушать отчет министра по защите лиц, пострадавших в результате катастрофы на ЧАЭС

4 июня заслушают доклад министра социальной политики Марины Лазебной

Шановні друзі, побратими!

З 01.01.2021 по 28.05.2021 вже змогли оздоровитися: - 72 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи II категорії (в 2016 році уряд Яценюка позбавив права на безкоштовне оздоровлення цієї категорії, але за кошти міського бюджету відновлено таку можливість); - I категорія оздоровлюється за кошти державного бюджету; - 23 воїна-інтернаціоналіста.

До уваги мешканців міста Дніпра!

керівник Громадської організації «Дніпровська міська спілка «Союз Чорнобиль України» Турчин Ігор Володимирович здійснює прийом громадян

Шановні Дніпряни!

Вітаємо Вас на офіційному сайті Громадської організації «Дніпровська міська спілка «Союз Чорнобиль України»

ДЕПУТАТИ ДНІПРА ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗМЕНШЕННЯ ПОДАТКУ НА КВАРТИРИ, ПРИВАТНІ БУДИНКИ ТА ОКРЕМО РОЗТАШОВАНІ БАГАТОРІВНЕВІ ПАРКІНГИ

У Дніпрі зменшили ставки податку на нерухоме майно. Відповідне рішення сьогодні ухвалили депутати під час 7-ї чергової сесії міської ради.

Проект Закону №5444-1 від 19.05.2021

Про внесення змін до деяких законів України щодо соціальних прав і гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Законопроект №4555, прошедший первое чтение.

І. Внести до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 13, ст. 178 із наступними змінами) такі зміни:

Звернення міського голови міста Дніпро Бориса Філатова

26 квітня 1986 року – моторошна дата у світовій історії. І навіть через 35 років ми всі відчуваємо тяжке відлуння Чорнобильської катастрофи.Увесь світ схиляє голови перед тими, хто поклав життя та здоров’я, аби захистити людство та приборкати «мирний атом». Дніпро шанує своїх героїв! І завжди пам’ятатиме історії відчайдухів – людей різних професій, які відстояли наше право на майбутнє.

Зустріч з керівництвом міста Дніпро

На зустрічі були вручені грамоти від міського голови Бориса Філатова і інтернаціональні медалі "Рятувальникам людства ".

В Долгинцевском районе Кривого Рога наградили ликвидаторов Чернобыльской катастрофы

В 2021 году исполняется 35 лет с момента катастрофы на Чернобыльской АЭС. За мужество, отвагу и героизм 21 апреля в Долгинцевском райсовете наградили 17 ликвидаторов последствий взрыва. Выдающимся жителям района вручили юбилейные медали, грамоты, а также именные часы.

Зажги свечу памяти: жители Кривого Рога устроили флешмоб к 35-й годовщине катастрофы на ЧАЭС

18 апреля у памятника ликвидаторам на аллее Героев состоялся флешмоб. Собравшиеся горожане зажгли свечи в лампадках в преддверии 35-й годовщины аварии на Чернобыльской атомной электростанции.

Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб

15.07.2021 під час засідання Уряд схвалив постанову Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 № 713 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб”, якою встановлюються щомісячні пенсійні доплати військовослужбовцям та працівникам інших правоохоронних органів.

Кабінет міністрів ухвалив збільшення пенсій чорнобильцям

На засіданні уряду наголошувалось на необхідності посилити соціальне та медичне забезпечення людей, які постраждали через аварію на ЧАЕС. Заява опублікована 12 березня на сайті Кабміну.

Про індексацію пенсій з березня 2021 року

У березні 2021 року Пенсійний фонд України провів індексацію пенсій.

У Дніпрі привітали ліквідаторів аварії на ЧАЕС з нагоди дня вшанування ветеранів пожежної охорони

У музеї пожежної служби Дніпра провели урочистості з нагоди Дня вшанування ветеранів пожежної охорони.

Усіх пільговиків внесуть до реєстру

Кожному пільговику потрібно написати заяву

Обговорили соціальний захист потерпілих та ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів здійснили поїздку на Чорнобильську атомну електростанцію та в зону відчуження.