Зустріч з керівництвом міста Дніпро
23-го квітня відбулася зустріч заступника міського голови міста Дніпро Едуарда Підлубного з ветеранами, учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а також з заслуженим лікарем України, завідуючей чорнобильским відділенням Мариной Даниловой.
На зустрічі були вручені грамоти від міського голови Бориса Філатова і інтернаціональні медалі “Рятувальникам людства “.
![](https://www.schornobyl.dp.ua/wp-content/uploads/2021/04/177850245_1451140245245864_5923676847670538138_n.jpg)
![](https://www.schornobyl.dp.ua/wp-content/uploads/2021/04/176331663_1451140555245833_3755080345362876303_n.jpg)
![](https://www.schornobyl.dp.ua/wp-content/uploads/2021/04/175528655_1451140311912524_6179564305580371903_n.jpg)
![](https://www.schornobyl.dp.ua/wp-content/uploads/2021/04/174813181_1451140485245840_2153896287326924189_n.jpg)